مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

نكاتي در مورد صندل‌هاي مردانه

         

 

هر مردي علاوه برداشتن يك جفت كفش كتاني معمولي، به كفش‌هاي ديگري هم نياز دارد: يك جفت كفش رسمي؛ يك جفت صندل راحتي؛ و يك جفت چكمه جذاب.

  هر مردي علاوه برداشتن يك جفت كفش كتاني معمولي، به كفش‌هاي ديگري هم نياز دارد: يك جفت كفش رسمي؛ يك جفت صندل راحتي؛ و يك جفت چكمه جذاب.

در اين مقاله ما شما را با انواع مدل هاي صندل مردانه آشنا مي كنيم. صندل‌ها انواع متنوعي دارند و به دليل شكل خاصي كه دارند براي فصل‌هاي گرم مناسب هستند.

 

 صندل‌هاي بند دار: اين نوع صندل‌ها راحت و ارزان قيمت هستند و براي كنار دريا بسيار مناسب است. اين صندل‌ها ساده است و سطح يكنواختي دارد. بهتر است اين مدل صندل را فقط با شلوارك بپوشيد. و يادتان باشد هيچ وقت اين مدل صندل بنددار را با جوراب نپوشيد!

 صندل‌هاي اسپرت و ورزشي: اين صندل ها ضدآب هستند و داراي كفه ورزشي هستند كه به كشش و انقباض آن كمك مي‌كند. صندل‌هاي ورزشي معمولا چند نوار عرضي پهن دارد تا روي پا را محافظت كند.

صندل اسپرتي كه به‌خوبي طراحي شده باشد و سبك و راحت باشد براي قايق سواري، پياده روي و همچنين براي ساير فعاليتهاي بيرون از منزل در فصل تابستان بسيار خوب و مناسب است. اين صند‌ل‌ها را مي‌توانيد با شلوار جين يا شلوارك ست كنيد.

اين صندل‌ها ازجنس لاستيكي، پلي اورتان يا وينيل است و در انواع رنگها موجود است.

  صندل‌هاي رسمي:

 يك مدل صندل هم وجود دارد كه از انواع ديگر آن كمي رسمي‌تر است؛ جايگزين كردن چرم به جاي لاستيك و سگك‌هاي فلزي به جاي نوارهاي نايلوني باعث مي‌شود تا صندل‌هاي اسپرت به مدل‌هاي رسمي‌تري تبديل بشوند.

با رسمي‌تر كردن اين صندل‌ها مي شود آنها را در مراسمي كه در فصل بهار و تابستان در بيرون از منزل برگزار مي‌شود، پوشيد؛ مي‌توانيد اين مدل صندل را با كت شلوار كتاني ست كنيد.

 

 نكاتي درمورد پوشيدن و خريد صندل‌ها

1- قبل از خريد و پوشيدن صندل به اين نكته توجه كنيد كه اگر پاهاي شما روباز باشد و در معرض ديد قراربگيرد، احساس خوبي داريد و راحت هستيد يا نه.

2- صندل‌هاي چرم را با يك اسپري مقاوم در برابر لك آب واكس بزنيد تا صندل را از عرق پايتان محافظت كند. عرق پا مي‌تواند به سرعت يك جفت صندل خوب را خراب كند

 

منبع: dukht.com

 


نوشته شده در چهارشنبه 1390/1/24ساعت 13:15 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog